Shop Smarter for Prices

    Published: 10-30-2017
    Views: 77
    The video will help you use unit prices and serving sizes when comparing food products in the store to determine the most affordable, healthy options. Highlighting the ease of budgeting and purchasing ingredients for healthy meals.